פריצה לכספות

מנעול הכספת התקלקל ואתם לא מצליחים לפתוח אותה? קיבלתם כספת ללא מפתח בירושה? החלפתם את הקוד של הכספת לקוד חדש, שאותו אינכם זוכרים? פרצו לביתכם ובמהלך ניסיון לפרוץ את הכספת - קלקלו אותה?

ישנן סיטואציות רבות בהן נדרש מנעולן מנוסה לבצע פריצה לכספות. התייחסנו רק לחלק קטן מהמקרים בהם מקצועיות היא צורך ולא אפשרות. מהמנעולן נדרש ידע מקצועי רב בכדי להפגיש בין הלקוחות לבין תכולת הכספת הנעולה שלהם.

הזמנת מנעולן מקצועי לפריצת הכספת שלכם היא הצעד הנכון והחכם אולם, מנעולן מקצועי שהוא בעל ניסיון בטיפול בכספות שונות יכול לסייע לכם במקרים נוספים בהם יש צורך לטפל בכספת שלכם, גם כאשר המנעול שלה תקין. למשל, כאשר יש צורך להתקין כספת חדשה שרכשתם או שאתם עוברים דירה או משרד ממקום אחד לאחר ולוקחים אתכם את הכספת. במקרים בהם מדובר בכספות קטנות וקלות יחסית מנעולן מנוסה יוכל להבטיח כי הכספת מותקנת בדרך שתבטיח כי פורצים לא יוכלו לתלוש אותה ממקומה ולקחת אותה איתם.

מאחר ומדובר בכספות ובתכולה היקרה לכם, חשוב לשים לב ולבחור לצורך פריצה לכספות רק איש מקצוע - מנעולן מורשה, אשר מחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה ושעבר הכשרה מקצועית מקיפה המתמצא בכל סוגי הכספות - הקטנות והגדולות, הפשוטות והמורכבות, באותה המידה.

בנוסף, חשוב להיות קשובים אף לסימני אזהרה נוספים שעשויים להסגיר כי מדובר באדם שאיננו איש מקצוע בתחום פריצה לכספות. סימנים כאלה עשויים להיות מחירים נמוכים יחסית לשאר אנשי המקצוע בתחום , פרסום  באמצעים זולים ולא רציניים (כמו אינדקסים חינמיים ברשת, למשל) וכד'.

איכות השירות, הניסיון, רמת המקצועיות והכרת כל סוגי הכספות, כמו גם מבחר כלי פריצה עדכניים אשר עומדים לרשותו הם האמצעים בהם ניתן להבטיח כי הטיפול בכספת שלכם נתון בידיים מקצועיות ומהימנות.
 
אנא זכרו

טיפול בכספת המופקד בידי חובבן עלול לגרום לכם נזקים שאינם עולים בדעתכם כאשר אתם מתפתים להזמין מנעולן במחיר זול.
 
טלפון
072-33-80-507
אתכם בכל רגע
נתקעתם?
צריכים עזרה בפתיחת מנעולים?
חייגו עכשיו 072-33-80-507
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -
טלפון
072-33-80-507
כתובת
רחוב תרשיש 42, מודיעין
אתכם בכל רגע
נתקעתם? צריכים עזרה או חילוץ מיידי?
חייגו עכשיו 072-33-80-507 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -