פריצה לכלי רכב

מי מאיתנו לא היה פעם בסיטואציה בה הוא איבד את מפתחות הרכב שלו, או נעל אותם בתוך תא המטען, כששאר דלתות הרכב נעולות בנעילה המרכזית?
 
זה אמנם קורה בהיסח דעת אבל לפעמים מצב זה עלול לגרור אחריו שעות של המתנה למישהו שאולי יגיע (ואולי גם לא) עם המפתח הרזרבי, טלפונים, ריצות, ובעיקר עצבים.

הדבר אף חמור ומלחיץ יותר כאשר בתוך המכונית הנעולה נמצאים ילד, תינוק או בעל חיים, שאינם יכולים לסייע לכם בפתיחת הדלת או בהגעה למפתח שבתוך המכונית.

עצם הימצאותם בתוך הרכב הופכת עבורכם כל דקה לקריטית ומצריכה אתכם לבחור בדרך הקצרה והמהירה ביותר, כזאת שתאפשר לכם לפתוח את דלתות הרכב שלכם במהירות וללא פגיעה ברכב עצמו!

במקרים כאלה (ובסיטואציות רבות נוספות) הזמנתו של מנעולן מקצועי לביצוע פריצה לכלי הרכב הינה הצעד החכם והאחראי ביותר.

מנעולן מקצועי יגיע למקום במהירות המרבית ומיד לאחר הגעתו יוודא את זהותו של מזמין השירות ואת זיקתו לרכב. לאחר וידוא הפרטים, יתאים המנעולן המקצועי את שיטת הפריצה לסוג כלי הרכב שעליו לפתוח.

חשוב לשים לב ולבחור לצורך פריצה לכלי הרכב שלכם רק אדם שהוא מנעולן מורשה, המחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה, אשר עבר הכשרה מקצועית והנו  מוסמך לפרוץ  כלי רכב ולחלץ מתוכם את הלכודים במידת הצורך .

ניסיונו ורמת מקצועיותו של המנעולן כמו גם מבחר כלי הפריצה המתקדמים העומדים לרשותו הם האמצעי להבטיח כי הפריצה תתבצע בזמן הקצר ביותר וללא נזקים מיותרים לכלי הרכב.
 
 
 
אנא זכרו

פריצה המבוצעת בידיו של חובבן, עלולה להסב נזקים לדלת המכונית או למנגנון הנעילה המרכזי של הרכב, כך שמומלץ לא להתייחס אך ורק למחיר הזול (שלעיתים מפתה)

זול, במקרים מסוימים, עלול להתגלות כיקר מאד, ובחירת אדם שאיננו איש מקצוע מנוסה לפריצת כלי הרכב שלכם הוא בדיוק אחד מהמקרים הללו
 
טלפון
072-33-80-507
אתכם בכל רגע
נתקעתם?
צריכים עזרה בפתיחת מנעולים?
חייגו עכשיו 072-33-80-507
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -
טלפון
072-33-80-507
כתובת
רחוב תרשיש 42, מודיעין
אתכם בכל רגע
נתקעתם? צריכים עזרה או חילוץ מיידי?
חייגו עכשיו 072-33-80-507 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -