התקנת קודנים

ישנם מקומות רבים בהם מותקנים קודנים המהווים תחליף ראוי בחלק גדול מהמקרים בהם משתמשים במפתחות מכניים או אמצעי נעילה אחרים. התקנת קודנים למשרדים, למעבדות, לבניינים ולמקומות רבים נוספים יכולה לצמצם באופן ניכר את הסיכונים הנגרמים לנפש או לציוד כאשר אדם שאיננו מוכר או אינו מורשה מתכוון להיכנס לאזור בו הוא אינו רצוי.

הצורך באבטחה ובהגנה מצד אחד, ומצד שני ההבנה כי מפתחות מכניים שהולכים לאיבוד, נגנבים או נשכחים במקומות ציבוריים, בהם עוברים אנשים רבים, עלולים להיות משוכפלים גרמו לכך שהתקנת קודנים הפכה לאחת הפעולות הנפוצות ביותר שמבצע מנעולן מנוסה, בבתים פרטיים, בבניינים, במבני ציבור ובעסקים פרטיים וכד'.

התקנת קודנים איננה מלאכה פשוטה, בעיקר משום שיש בה הצורך במתקין מנוסה שיוכל לסייע לכל אחד מהלקוחות בבחירת הקודן המתאים לצרכיו. הקודנים השתלבו בכל תחומי חיינו כחלופה הבטוחה והזמינה ביותר של המפתח המכני וכיום ניתן למצוא אותם בדגמים רבים, כאשר הבחירה ביניהם נעשית כמובן על פי הצרכים הספציפיים של האדם או הגוף המעוניין לאשר את כניסתם של אנשים מורשים בלבד לשטחים ולמקומות מסוימים.

מדוע נדרש מומחה אמין לצורך התקנת קודנים?
מאחר וקודנים מהווים אמצעי לאבטחה סביר להניח כי לא הייתם מפקידים את אבטחת ביתכם, משרדכם או העסק שלכם בידיו של אדם שאיננו מנוסה, מקצועי ומהימן. בחירת איש מקצוע, מנעולן מקצועי בעל ניסיון בתחום, מבטיחה לכם כי הקודן שבחרתם יתפקד כראוי!
 
אנא זכרו

כאשר אתם בוחרים להתקין קודן בכניסה לביתכם, בכניסה ללובי הבניין שלכם או העסק שלכם, תוכלו להיות בטוחים שרק האנשים המורשים והרצויים לכם ייכנסו לשטח המאובטח.
 
 
טלפון
072-33-80-507
אתכם בכל רגע
נתקעתם?
צריכים עזרה בפתיחת מנעולים?
חייגו עכשיו 072-33-80-507
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -
טלפון
072-33-80-507
כתובת
רחוב תרשיש 42, מודיעין
אתכם בכל רגע
נתקעתם? צריכים עזרה או חילוץ מיידי?
חייגו עכשיו 072-33-80-507 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם
GOOD LOCK
 -